Många besökare väntas till Custom Motor Show i påsk

Custom Motor Show 2024 resulterade i ett publikrekord på 97.083 besökare och slog därmed det gamla rekordet från 1989.

– Detta visar hur stort motorintresset i landet är och hur rätt i tiden mässan ligger, säger eventchefen Daniel Lindstedt hos arrangören Albinson & Sjöberg. Som planerar för fullt inför 2025!

Missa inte årets mässa som arrangeras påskhelgen 18-21 april. Köp biljett här: >>> https://www.custommotorshow.se/kop-biljett

Custom Motor Show är en mässa för hela familjen där det inte bara visas bilar och motorcyklar utan också bjuder på underhållning, tävlingar och spektakulära utomhusshower. I de fyra hallarna finns 300 olika företag och klubbar samt ett stort antal intressanta utställningsfordon att se. Har ni möjlighet att välja dag så rekommenderar vi Påskdagen eller Annandag Påsk då det inte är så trångt i gångarna.